Усі «бюджетники» в Маріуполя зобов’язані отримати російські паспорти з 1 жовтня до 1 січня

28 вересня відбулося засідання адміністрації гауляйтерів Маріуполя. За підсумками — всі освітяни, медики та «бюджетники» в період з 1 жовтня до 1 січня зобов’язані отримати російські паспорти.

Усі «бюджетники» в Маріуполя зобов’язані отримати російські паспорти з 1 жовтня до 1 січня

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

«На відміну від пересічних громадян, їх зобов’язали в безумовному порядку здати паспорти громадян України. Фактично, їх зачиняють в місті без можливості покинути територію росії», — наголосив радник.

Окрім цього гауляйтер Іващенко видав наказ щодо «маневреного житла». З першого жовтня стартує обхід спецкомісіями багатоповерхівок і приватних будинків на предмет виявлення зачиненого і незаселеного житла. Все зачинене житло буде примусово відкрито та відведено для розселення маріупольців. Винятком будуть лише будинки маріупольців, що перебувають на території росії.

«Фактично, це старт процесу офіційного привласнення житла окупантами. Масова крадіжка власності черговий раз підтверджує не тільки політику грабежу росії, але й повну неготовність до зимового періоду та нікчемність заяв про реальне будівництво нових будинків», — йдеться в повідомленні.