У Фінляндії російських дезертирів селять разом з українськими біженцями

У Фінляндії до центрів українських біженців, де в основному проживають жінки з дітьми, селять російських дезертирів. Як зізнаються українки, через натовпи «бородатих чеченців» та інших росіян, які заполонили центри, їм страшно як за власну безпеку, так і за безпеку своїх дітей.

У Фінляндії російських дезертирів селять разом з українськими біженцями
У Фінляндії російських дезертирів селять разом з українськими біженцями

Реагуючи на ситуацію, українці вже звернулися до міграційної служби Фінляндії, біженці також закликають зреагувати Міністерство закордонних справ України. Скриншоти з місцевої групи, створеної українськими біженцями у Фінляндії, опублікував відомий блогер Фашик Донецький.

«Тим часом в Фінляндії до центрів українських біженців, де в основному проживають жінки з дітьми, селять російських дезертирів», — зауважив він.

Українці, які знайшли прихисток від війни, що розпочала Росія проти України, на території Фінляндії, скаржаться, що у країну почали приїздити тисячі росіян-чоловіків. Громадян РФ, які втікають від мобілізації, селять у тих же центрах, де нині живуть біженці з України.

Як зізнаються українки, через натовпи «бородатих чеченців» та інших росіян, які заполонили центри, їм страшно як за власну безпеку, так і за безпеку своїх дітей.

Першими про «підселення» російських дезертирів у центри, де живуть українські біженці, повідомили українці з фінського міста Сало.

«Ми проживаємо у центрі біженців… У наш центр заселили дуже багато чоловіків-росіян. Більшість мешканців центру — це жінки з дітьми, які втікали від війни з Маріуполя, Херсона, Ізюма та інших областей. Всі просто в шоковому стані і не розуміють, як пояснити дітям та собі, як жити далі поруч з людьми, країна яких тебе вбиває», — написала одна з українок.

Судячи зі скриншотів, таке «підселення» відбувається у центрах, розташованих у містах Сало, Халліко, Порі, Уусікаупункі, Турку та інших населених пунктах провінції Варсінайс-Суомі.

Українці порівнюють цей крок фінів з підселенням до жертви зґвалтування родичів ґвалтівника та застерігають фінів, що сьогоднішній «гуманізм» може обернутися для їхньої країни серйозними проблемами вже у найближчому майбутньому, коли росіяни, які підтримували війну в Україні, почнуть «качати права». А згодом можуть бути використані Кремлем вже для агресії проти Фінляндії.