Лукашенко офіційно визнав участь Білорусі у війні проти України

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко визнав, що його країна бере участь в «російській спеціальній воєнній операції», але водночас диктатор відмовився відправляти білоруських солдат в Україну.

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

«Починають хапатися за різні приводи: росія оголосила мобілізацію, отже, в Білорусі завтра оголосять мобілізацію. Ще раз наголошую: нам нема потреби оголошувати мобілізацію. На щастя, війни на території Білорусі немає. Білорусь бере участь в „російській спецоперації“, але своїх солдат не відправляє», — сказав Лукашенко.

Диктатор підкреслив, що він модернізує Збройні сили Білорусі.

«Я вже кілька разів говорив, ще раз підкреслю: нещодавно один мерзотник виступав під титрами „Лукашенко готується до війни“. Абсолютно точно. Скільки я служу президентом, стільки я готуюся до війни. І не я придумав: „Якщо хочеш миру, то готуйся до війни“. Ми уже вп'яте, напевно, модернізуємо свої збройні сили, пристосовуючи до тієї обстановки, яка складається. І перш за все робимо відповідні висновки з тих воєн та конфліктів, які відбувалися та відбуваються на планеті», — додав Лукашенко.