Зеленський вже 10 днів вагається позбавити громадянства громадянина росії суддю Львова — журналіст

Президент В. Зеленський вже 10 днів вагається позбавити громадянства громадянина росії суддю Богдана Львова.

Зеленський вже 10 днів вагається позбавити громадянства громадянина росії суддю Львова — журналіст

Зеленський вже 10 днів вагається позбавити громадянства громадянина росії суддю Львова, хоча Корбана позбавив громадянства без будь-яких доказів

10 днів тому журналісти оприлюднили російський паспорт судді Верховного суду Б. Львова. Служба безпеки України підтвердила — паспорт справжній. І цей факт Львов приховав, коли обирався на посаду. Здавалося, йде жорстока війна, один з керівників судової гілки збрехав про наявність подвійного громадянства, збрехав про свої зв'язки з рф, які можуть бути підставою для контактів з ворогом, і від яких він давно мав відкріктися. 21 суддя Верховного суду виступили проти Львова та підтримали його звільнення з посади.

Що ще треба? Адже якщо Львова позбавлять громадянства указом президента, як це зробив Володимир Зеленський щодо колишнього керівника штабу оборони Дніпра Генадія Корбана, то повноваження Львова автоматично будуть зупинені.

Але тут стає очевидним, що Зеленський використовує закон не для всіх, а тільки для тих, хто йому не подобається. Корбана позбавили громадянства таємним указом, і підстави позбавлення не оприлюденні, нема паспорту іншої країни, не пред'явлені докази. Тобто щодо Корбана Зеленський рішуче порушив закон, а ось по Львову, де якраз законні підстави є, президент рішуче мовчить взагалі. Хоча випадок тут якраз вимагає рішень.

Очевидно, що це частина кулуарних домоволеностей у владі, про усі деталі яких ми не знаємо. Який закон тиа яка справедливість можуть бути у державі, якщо у керівництві органу, який відповідає за забезпечення справедливості, порушується закон та самі судді стають понад законом?

Про якій авторитет держави може йти мова, якщо гарант Конституації не вживає необхідних заходів?

Давайте підкажимо президенту, що він має діяти послідовно, якщо він заявив, що позбавлятиме українського паспорту осіб з подвійним громадянством, то він має починати саме з держслужбовців, які приховали російський паспорт.

Щоб нагадати президенту про його обо'язки, треба підписати ось цю петицію по Львову, там вже 18 тисяч осіб підписалось, треба додати ще:

https://petition.president.gov.ua/petition/165182…