Україна переглядає запити щодо військової допомоги від Заходу на користь ППО — Politico

Україна переглядає запити щодо військової допомоги перед настанням зими.

Україна переглядає запити щодо військової допомоги від Заходу на користь ППО — Politico

Це відбувається через побоювання, що росія посилить ракетні удари по цивільних об'єктах, коли лінія фронту рф звалиться.

Про це пише видання Politico.

На чолі списку тепер стоять системи протиповітряної оборони. Але в останній пакет допомоги такі кошти не включили, наголосивши на боєприпасах і наступальних озброєннях, констатує газета.

До листопада Київ має отримати дві американські зенітно-ракетні системи виробництва Raytheon, заявили представники міністерства оборони. Вони можуть збивати безпілотники, ракети та гелікоптери. Мова також йде про комплекси NASAMS. Але їх може вистачити, повідомляє видання.

При цьому газета наводить думки експертів, згідно з якими завдання повністю прикрити таку велику країну, як Україна, від ракетних атак — навряд чи зараз можна здійснити.

Читайте також


Україна реалізувала свої геостратегічні цілі на засіданні ООН — Олексій Буряченко

Президент України В. Зеленський під час візиту до США провів ряд зустрічей з Джо Байденом, Антоніу Ґуттерішем та іншими посадовими особами. Про що змогли домовитися сторони, чи вдалося втілити заплановане: позбавити рф права вето у Радбезі ООН, чи не поламалися стосунки України із ключовими партнерами, зокрема Польщею? Про це журналісти i-ua.tv запитали у політичного експерта Олексія Буряченко.

Рекомендовані публікації