росіяни приїхали на війну з дерев’яними автоматами та навчальними гранатами — Дмитро Комаров

Український журналіст та ведучий проєкту «Світ навиворіт» Дмитро Комаров поглузував над озброєнням «другої армії світу».

Дмитро Комаров
Дмитро Комаров

Так, Дмитро Комаров, який їздить на звільнені від російських окупантів території України і фільмує це все на камеру, показав, з якою зброєю російські загарбники прийшли на українську землю.

На сторінці в Instagram Комаров розмістив декілька світлин, на яких тримає у руках навчальні патрони, дерев'яні «Калаші» та навчальні гранати:

«Коротше, друга армія світу. На позиціях росії — телефон ТА-57 року випуску, озвученого в назві. Навчальні 30-мм патрони у великій кількості. Навчальні дерев'яні (!) Калаші, навчальні гранати. І багато іншого навчального. Очевидно: воїни приїхали на війну вчитися, не маючи навіть елементарних навичок. Навчалися просто в полях. Вчилися погано. Були відраховані. Очікується новий набір мобілізованих військових учнів», — прокоментував кадри Комаров.

Підписники сторінки журналіста висловили свої думки з цього приводу: «Ой бо! Ну, хоч унітази навчились красти», «новий набір теж незабаром запакують по пакетиках і відправлять додому, обмінювати на «Ладу», «А тих, хто ну дуже погано навчався, наші ЗСУ залишили на другий рік».