ЄС затвердив восьмий пакет санкцій проти рф: подробиці

Рада Євросоюзу затвердила восьмий пакет санкцій проти росії.

ЄС затвердив восьмий пакет санкцій проти рф: подробиці

Як повідомляє Єврокомісія, санкції були введені, зокрема, як відповідь на російські «референдуми», мобілізацію та ядерні загрози.

Цей пакет санкцій запроваджує нові заборони на імпорт у ЄС певних товарів із рф на 7 мільярдів євро для обмеження доходів Кремля, а також обмеження на експорт, які мають позбавити москву ключових технологій, товарів та обладнання для військово-промислового комплексу.

«Цей пакет також закладає основу необхідної правової бази для запровадження обмеження цін на нафту, передбаченого G7», — йдеться в повідомленні.

До списку санкцій потрапили нові фізичні та юридичні особи, у тому числі пов'язані з організацією «референдумів», а також ключових офіційних осіб, олігархів, високопоставлених військових і пропагандистів. Також санкції наразі розширено на окуповані райони України.

Читайте також


Справа про депортацію українських дітей буде перекваліфікована в справу геноциду — Володимир Пилипенко

На Генасамблеї ООН Євросоюз ще раз наголосить на стійкій підтримці України та на необхідності реформування Ради Безпеки, рішення якої блокує росія. Також в Міжнародний суд ООН поновлює слухання за позовом України проти рф щодо геноциду. Чи виключають рф з ООН та про інші питання говорили з юристом, народним депутатом VI-VII скликань і керівником Українського центра соціально-правових досліджень Володимиром Пилипенко.