В Севастополі продаж бензину в каністри зупинено

Автозаправні станції в окупованому рф Севастополь призупинять продаж бензину в каністри, щоб не провокувати штучний ажіотаж на тлі перекриття пошкодженого Кримський міст.

В Севастополі продаж бензину в каністри зупинено

«Надходять сигнали, що люди на заправках намагаються купувати бензин про запас каністрами. Щоб не провокувати штучний ажіотаж: бензин в каністри відпускатися не буде», — написав незаконний керівник російської окупаційної адміністрації міста Михайло Развожаєв у своєму телеграм-каналі в суботу.

Він додав, що запроваджується обмеження на відпуск товарів бакалійної групи: в одні руки до 3 кг або трьох пачок продуктів. При цьому, за даними губернатора, запас продуктів у місті достатній: цукор — на 23 дні, борошно — на 27, макарони — на 29, олія соняшникова — на 46, консерви м'ясні — на 106.

«Ми не відрізані від материка! Є сухопутні коридори через нові території, вже запрацювала поромна переправа в районі Кримського моста», — додав Развожаєв.

Раніше в суботу вранці в Повітряних силах України підтвердили інформацію про сильну пожежу на незаконно побудованому окупантами мосту через Керченську протоку. «Ранок на Кримському мосту. Горять цистерни з пальним. Також зруйнована частина дорожнього полотна!», — йдеться в повідомленні.

Пізніше джерело в правоохоронних органах повідомило агентству «Інтерфакс-Україна», що підрив незаконно побудованого мосту через Керченську протоку був спецоперацією Служби безпеки України.