Обстріл автоколони у Запоріжжі: зросла кількість загиблих

російські військові зранку 30 вересня завдали ракетного удару по гуманітарній колоні на Запоріжжі. Унаслідок теракту зросла кількість загиблих.

Обстріл автоколони у Запоріжжі: зросла кількість загиблих

Одразу в день атаки було відомо про 25 загиблих, втім, вже станом на ранок 1 жовтня їх побільшало — казали про 30. Однак 8 жовтня відомо про 32 загиблих внаслідок обстрілу.

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух.

На жаль, у лікарні помер ще один поранений.

За інформацією мера Мелітополя Івана Федорова, ракетний обстріл росіянами пункту виїзду цивільних авто із Запоріжжя на окуповану територію призвів до того, що постраждали й загинули 122 людей. Зокрема, окупанти забрали життя 32 осіб, серед яких 2 дитини, травми отримали 92.

За словами директора Запорізької обласної клінічної лікарні Ігоря Шишки, всі травми мінно-вибухового характеру, множинні з ураженням грудної та черевної порожнини. 5 пацієнтів перебувають в реанімації у важкому стані, 1 людина померла на операційному столі.

На місце події одразу прибув міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. Він підкреслив, що це теракт, за який відповідальна російська влада. Каже, що це відповідь на успіхи ЗСУ на фронті.

До слова, збройні сили росії завдали ракетного удару по Запоріжжю близько 7:30 ранку. Унаслідок ракетного удару була обстріляна цивільна гуманітарна автоколона з мирними жителями на виїзді з міста в районі авторинку.

В Офісі генпрокурора також показали наслідки ракетного удару по Запоріжжю.