Стало відомо, що везла вантажівка, яка вибухнула на Кримському мосту

російські ЗМІ встановили, який вантаж за документами знаходився у фурі, нібито підірваній на Кримському мосту.

Стало відомо, що везла вантажівка, яка вибухнула на Кримському мосту

Стверджується, що у день вибуху водій вантажівки Махір Юсубов перевозив плівку з Армавіру до Сімферополя на замовлення компанії ПЕК-34, з якою раніше не працював.

Зазначається, що він міг бути на Кримському мосту 7 жовтня, але зупинився поспати за кілька кілометрів від нього. Про це він нібито розповів рідним, після чого вимкнув телефон.

За даними ЗМІ, замовлення водія знайшло через біржу, де клієнти шукають перевізників. Заявку він ухвалив 6 жовтня, а наступного дня завантажився в Армавірі.

Як повідомляється, на сайті у фірми ПЕК-34, компанія активно займалася доставкою вантажів та була зареєстрована у Волгоградській області.

Наприкінці 2020 року фірму було продано Олегу Антипову, після чого повністю припинила свою діяльність. А з березня 2022 року фірма починає «оживати» і переміщається до Ульяновська, при цьому, не займаючись жодною діяльністю. А 6 жовтня хтось, який підписався Олегом, близько 14:00 розмістив з акаунту ПЕК-34 заявку на транспортування вантажу на рейсі Армавір-Сімферополь.