Віялові відключення електрики в Україні: коли і як довго вони триватимуть

Стабільне електропостачання після масованих ракетних ударів рф для всіх споживачів планують відновити протягом декількох днів, тому може знадобитися додаткове обмеження споживання електрики.

Віялові відключення електрики в Україні: коли і як довго вони триватимуть

Стабільне електропостачання після масованих ракетних ударів рф для всіх споживачів планують відновити протягом декількох днів, тому може знадобитися додаткове обмеження споживання електрики.

Він уточнив, що це будуть контрольовані обмеження споживання і вони будуть тимчасовими — на «кілька годин, не більше».

«Сьогодні і, можливо, кілька наступних днів все ж таки знадобиться додаткове обмеження споживання, щоб дати можливість нашим ремонтним бригадам, які працюють 24/7, відновити електромережу і якнайшвидше забезпечити надійне електропостачання… Це абсолютно стабільний та безпечний для енергосистеми процес, який покликаний зберегти баланс в енергосистемі та прискорити відновлення електромереж», — сказав Кудрицький.

Голова «Укренерго», повідомив, що наразі у більшості областей електропостачання відновлено повністю або майже повністю, ще у п'яти тривають відновлювальні роботи.

«Очікуємо, що в найближчі години і дні зможемо відновити надійне енергопостачання для всіх споживачів», — додав очільник «Укренерго».