Україна очікує від Франції та Італії постачання ЗРК «SAMP-T»: подробиці

Президент України Володимир Зеленський взяв участь позачерговому саміті «G7», де потякував партнерам за підтримку та закликав надати Україні сучасні ЗРК для протидії російським ракетам.

Україна очікує від Франції та Італії постачання ЗРК «SAMP-T»: подробиці

Зокрема зауважив, що Україна очікує від США сучасні ППО з ракетами середнього та дальнього радіусу дії, а від Франції та Італії — ЗРК «SAMP/T».

Президент зауважив, що за останні два дні росія випустила по території України понад 100 ракет: 84 — вчора та 28 вже сьогодні, 11 жовтня.

Також він підкреслив, що найкращою відповіддю на терористичні дії росії є робудова ефективної системи ППО та ПРО в Україні.

Також він підкреслив загрозу від іранських дронів «Shahed-136», які застосовує рф. Зеленський зауважив, що, за даними української розвідки, окупанти замовили в Ірану 2400 таких дронів-камікадзе.

Читайте також


Україна реалізувала свої геостратегічні цілі на засіданні ООН — Олексій Буряченко

Президент України В. Зеленський під час візиту до США провів ряд зустрічей з Джо Байденом, Антоніу Ґуттерішем та іншими посадовими особами. Про що змогли домовитися сторони, чи вдалося втілити заплановане: позбавити рф права вето у Радбезі ООН, чи не поламалися стосунки України із ключовими партнерами, зокрема Польщею? Про це журналісти i-ua.tv запитали у політичного експерта Олексія Буряченко.

Рекомендовані публікації