ФСБ готує плани евакуації родин своїх офіцерів з України

Старшим офіцерам ФСБ росії, яких відправили на тимчасово окуповані території України, повідомили про маршрути евакуації їх та їхніх родин на території рф.

ФСБ готує плани евакуації родин своїх офіцерів з України

Про це повідомляє газета Спротив.

Допоки окупаційна влада розповідає мешканцям ТОТ про те, що все контролює, росіяни вже підготували плани евакуації. Вже відомо, що ТОТ почали покидати сім’ї гауляйтерів та «керівників» районів. А також вищого військового керівництва.

Йдеться про всі райони ТОТ України. Зокрема, плани щодо евакуації родин працівників ФСБ оголошені в Криму, де розміщено велику кількість офіцерів служби.

Тим часом мобілізація на півострові триває. Попри те, що російська влада говорить про часткову мобілізацію, в Криму, лише за офіційними даними, вже поховали 174 військових армії рф. Дані далекі від реальності, адже велика кількість не відбувається публічно.

Центр національного спротиву закликає підпілля скористатися панікою серед окупаційного керівництва на ТОТ та повідомляти про переміщення техніки та військові об’єкти росіян.

Читайте також


А. Маркевич: В Україні треба повернути закон про люстрацію

Посадовець «Укренерго» виявився агентом ФСБ: «зливав» ворогу інформацію про стан об’єктів енергосистеми України. А скільки ще таких агентів може бути в Україні на керівних посадах? Чому колаборанти та агенти фсб опинилися у владі та правоохоронних органах. Чому на паузі справа ексголови СБУ Івана Баканова та чи дійсно у керівництва України є громадянство рф, i-ua.tv говорили з ветераном прокуратури України, полковником юстиції запасу, адвокатом Анатолієм Маркевичем.