ЗСУ взяли в полон військових, які воювали в Сирії

У ході бою українським воїнам вдалося взяти в полон сімох досвідчених ворогів.

ЗСУ взяли в полон військових, які воювали в Сирії

Вони намагалися прикидатися недосвідченими мобілізованими, однак українські бійці з'ясували, що це росіяни, які воювали в Сирії. І серед них були офіцери.

Про одну з битв ЗСУ з російськими окупантами розповів командир 24 окремої механізованої бригади «Ірис», передає Уніан.

Відео з розповіддю командира 24 ОМБр опублікував Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний на своїй офіційній сторінці на Facebook.

«Відстань між позиціями у нас 100−200 метрів. Між самими позиціями є яр — „мертва зона“. Вони зі своїх позицій сповзли в ярок і зробили ривок, заскочили в наші траншеї. Скільки точно там [солдатів] противника загинуло, я вам не скажу. Знаю, що семеро людей нам вдалося взяти в полон», — розповів командир 24 ОМБр.

За словами українського офіцера, рашисти намагалися прикидатися мобілізованими. Нібито цих окупантів забрали на війну, і вони нічого не знають. Однак пізніше було встановлено, що ЗСУ схопили досвідчених російських військових, які брали участь у бойових діях на території Сирії.

«Виявилося, що один з них є майором, ще один — прапорщик, три або чотири сержанти, інші — солдати. Потім з'ясувалося, що вони „проходили службу“, вірніше здійснювали свої терористичні акти в Сирії», — додав командир 24 ОМБр.