Ілон Маск передумав «іти на мирову» з росією? Мільйонер по-особливому підтримав Україну

Мільярдер і засновник компанії SpaceX не отримав підтримки Пентагону?

Ілон Маск передмав дуржити з путіним? Фото з мережі
Ілон Маск передмав дуржити з путіним? Фото з мережі

Ілон Маск передумав «іти на мирову» з росією? Мільйонер по-особливому підтримав Україну Мільярдер і засновник компанії SpaceX Ілон Маск заявив, що працювати на уряд України Ілон Маск заявив про продовження фінансування супутників зв’язку Starlink в Україні.

«До біса з цим… хоча Starlink все ще втрачає гроші, а інші компанії отримують мільярди доларів від платників податків, ми просто продовжуватимемо безплатно фінансувати український уряд», — написав він у соціальній мережі Twitter.

Нещодавно Ілон Маск заявив, що компанія SpaceX, яка надала Україні безплатний доступ до Starlink, не зможе більше фінансувати супутники зв’язку. За його словами, Росія намагається знищити роботу глобальної системи супутникового інтернету Starlink.

У Пентагоні заявили, що отримали запит від Ілона Маска з проханням взяти на себе фінансування супутникової мережі Starlink, яка забезпечувала критичний зв’язок на полі бою для Збройних сил України під час звільнення тимчасово окупованих територій. Напередодні стало відомо, що питання фінансування роботи Starlink обговорювалося на нарадах Пентагону, і старші керівники оборонного відомства ще не ухвалювали жодних рішень. Або ухвалили й відмовили Маску?