Чому у деяких регіонах рф процес мобілізації призупинено — відповідь Жданова

Призупинення мобілізації в росії пояснили «мобілізаційними хвилями», але там є й інші проблеми.

Чому у деяких регіонах рф процес мобілізації призупинено — відповідь Жданова

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов.

Коментуючи слова російського диктатора володимира путіна про те, що в рамках оголошеної мобілізації вже призвано 222 тисячі осіб, Жданов зазначив, що орієнтовно така кількість дійсно може бути.

«Наша розвідка дає, що трохи більше 100 тисяч вони зібрали. Може ще тисяч 50−60 знаходяться десь в дорозі між військкоматами і збірними пунктами», — зазначив експерт.

За його словами, у деяких регіонах рф процес мобілізації припинений через те, що там зіткнулися з організаційними проблемами.

«Система не встигає обробляти цих людей — приймати і розподіляти. У навчальних центрах не вистачає казармено-житлового фонду. На вулиці холодно. Військові частини не готові до їхнього прийому, оскільки всі сподівалися, що їх будуть збирати на збірних пунктах і відправляти в учебки. Так що вони частково пригальмували. І вони зараз диференціюють, по регіонах будуть проводити мобілізацію», — говорить Жданов.

Слова путіна про те, що мобілізація закінчиться через два тижні, на думку Жданова, були сказані для того, щоб заспокоїти електорат.

«Я думаю, це більше для внутрішнього споживання. А сама мобілізація — вони будуть намагатися максимально набрати особовий склад», — сказав експерт.