Бійці ЗСУ завдають окупантам нищівних втрат: під Каховкою бавовна

В оперативному командуванні «Південь» розповіли, що ситуація на південнобузькому напрямку — стабільно напружена. Однак вона перебуває під контролем Сил оборони.

В ОК «Південь» зауважили, що активні дії із закріплення українських позицій на звільнених територіях продовжуються. Водночас тривають стабілізаційні заходи в деокупованих населених пунктах. ️

Росіяни ведуть активну оборону вздовж всієї лінії зіткнення, а також намагаються налагодити логістику та перегруповуються для розподілу сил. Щоб з'ясувати положення українських військ та корегувати вогонь артилерії, загарбники використовують безпілотники. Зокрема, в Баштанському, Бериславському і Херсонському районах.

Протягом ночі росіяни продовжували атакувати позиції захисників. Вони використовували реактивні системи залпового вогню, ствольну артилерію та міномети. Окрім цього, ворожа армійська авіація завдала двох ударів.

Своєю чергою, українські артилеристи та ракетники відпрацювали по позиціях та районах зосередження живої сили та техніки ворога близько 160 вогневих завдань.

Знищено 2 склади боєприпасів в Бериславському районі, в Каховському — продовжується сезонне вирощування «бавовни». Результати нічної роботи дорозвідуються, — мовиться у повідомленні.

Захисники додали, що чисельність корабельного угруповання росії в Чорному морі зменшилась удвічі — там є 6 кораблів, які, не змінюючи району, укриваються за мисом Тарханкут уздовж узбережжя Криму.

Окупанти тримають напоготові 2 носії крилатих ракет з сумарним залпом до 10 «Калібрів» та 1 великий десантний корабель.