Іран відповідальний за вбивства українців

Іран постачає росії дрони-камікадзе, за допомогою яких російські окупанти атакують українські міста. Тому відповідальність за масові вбивства мирних мешканців лежить і на цій країні.

Іран відповідальний за вбивства українців

Про це повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

«Іран прямо відповідальний за вбивства українців. Країна, що пригнічує власний народ, тепер передає ru-монстрам зброю для масових убивств у центрі Європи. Ось що означає незакінчена справа і поступки тоталітаризму. Той випадок, коли санкцій вже точно замало», — написав Подоляк

Також після атаки зроблених в Ірані дронів-камікадзе на Київ, до представництва Ірану звернувся постійний представник України в ООН Сергій Кислиця.

«Задайте пряме запитання: чи бере участь ваш уряд і чому він бере участь у війні росії проти України та вбиває мирних жителів у Києві? Як миритися з цим?»,-заявив він.

Читайте також


Війна в Україні — це інструмент запровадження нового світу — Юрій Буздуган

В Пентагоні заявляють про ймовірність військової операції Ізраїлю проти Ірану. В той же час у Китаї не виключають передачу зброї рф. Там вважають, що можливість будь-якої майбутньої передачі зброї росії співставним з тим, що США надають військову підтримку Тайваню. Тож чи чекати нових воєнних конфліктів у світі та до чого тут Україна, журналісти запитали у експерта з питань геополітики Юрія Буздугана.