Судитимуть громадянина рф, який охороняв екс-ватажка так званої «ЛНР»

Слідством встановлено, що житель Воронезької області рф у 2015 році прибув на тимчасово окуповану територію Луганщини. Він вступив до лав так званої «служби урядової безпеки міністерства внутрішніх справ ЛНР» та отримав стрілецьку вогнепальну зброю.

екс-ватажок так званої «ЛНР»
екс-ватажок так званої «ЛНР»

У складі озброєної групи з кількох десятків осіб обвинувачений «ніс службу» з охорони найближчого оточення голови псевдореспубліки у Луганську. Виконував покладені на нього обов’язки у НЗФ окупаційної адміністрації рф з метою зміни меж території та державного кордону.

Від початку російської агресії обвинувачений був направлений в Україну для участі у так званій «спецоперації». Воював у лавах збройних формувань держави-агресора на східному фронті. У серпні 2022 року на Донеччині був поранений та взятий у полон військовослужбовцями ЗСУ.

Прокурори Луганської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно нього за ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 260 КК України.

Читайте також


В Україну почали завозити російське вугілля — Микола Волинко

Компанія «ДТЕК Енерго» імпортувала з Польщі 40 тис. тонн вугілля для проходження опалювального сезону. Заплановано імпортувати 170 тис. тонн. Між тим, за словами профспілкового бійця за трудові права людини праці, учасника шахтарського профспілково-страйкового руху, що став початком невідворотного кінця СРСР Миколи Волинко, в Україну почали завозити вугілля з рф. Що відбувається, та хто знищує українську вугільну галузь, розбиралися журналісти i-ua.tv.

Рекомендовані публікації