Сьогодні сталося масове викрадення дітей окупантами в Херсоні

Приблизно о четвертій ранку 21 жовтня із Сімферополя до Херсона, під керівництвом так званого «заступника міністра охорони здоров’я Криму» Костянтина Скорупського, виїхала група людей, які називають себе «волонтерами».

Сьогодні сталося масове викрадення дітей окупантами в Херсоні

Учасників групи попередили, що вони мають бути в масках, капелюхах чи хустках, тобто, із закритими обличчями. На той випадок, щоб не можна було ідентифікувати, якщо хтось із «волонтерів» потрапить на відео.

Про це повідомляє голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

Перед цими людьми поставили задачу вивезти з дитячого будинку в Херсоні 35 дітей.

О 09:00 два автобуси з Криму прибули до Херсона.

В автобуси почали саджати малюків, від одного року до п’яти. Серед них — діти з діагнозом аутизм і ДЦП. Те, що у декого виявили ковід, не зупинило викрадачів. Хворих повезли до Криму на швидких.

Але до каравану з викраденими дітьми долучили ще два автобуси з дорослими, які мають психічні розлади.

У Сімферополі вивезених дітей розмістили в дитячому санаторії «Опушки».

Іншу групу людей, а також хворих дітей відправили до села Строгановка, де є психіатрична лікарня. Далі, ймовірно, українських сиріт повезуть до росії.

Злочинці, які вивозили дітей, були переважно студентами Кримського державного медичного університету, який зараз називають «Академією». Спочатку їх переконали, що вони допомагають нещасним втекти від загрози війни.

Також їм категорично заборонили розповідати про сьогоднішню експедицію під загрозою відрахування з медичної Академії.

Керував студентами Денис Шадуро, один з провідних викладачів Академії. Особисто був присутній під час перевезення дітей «заступник міністра охорони здоров’я Криму» Костянтин Скорупський.