Окупанти обстріляли Бериславський район: є загиблі

Внаслідок обстрілів загинули та зазнали поранень мирні жителі, також було знищено тисячу тонн зерна, зруйновано приватні та багатоквартирні будинки.

Окупанти обстріляли Бериславський район
Окупанти обстріляли Бериславський район

Протягом минулої доби армія російської федерація знову обстрілювала Бериславський район Херсонської області. Внаслідок обстрілів загинули та зазнали поранень мирні жителі, також було знищено тисячу тонн зерна, зруйновано приватні та багатоквартирні будинки, повідомляє на Facebook-сторінці поліції Херсонської області.

«Бериславський район знов опинився під обстрілами російсько-окупаційних військ. Є поранені та загиблі мирні мешканці, зруйновані приватні та багатоквартирні будинки, магазини, офіси, пошкоджено дорожнє полотно. Через потрапляння снаряду на територію складу знищено 1000 тонн зерна пшениці й трактори», — йдеться у повідомленні.

Окрім того, внаслідок потрапляння боєприпасів та їх уламків загорівся зерноток, вогнем знищено минулорічний врожай зернових, насіння соняшнику та сільськогосподарську техніку. Правоохоронці обстежують територію, триває збір та фіксація речових доказів.