В Криму окупанти анонсують злочинний «призов»

Окупанти вже прозвітували, що планують злочинно «закликати для проходження служби» 500 жителів Севастополя, при цьому очевидне «місце несення служби» нового «гарматного м’яса» окупанти «скромно» замовчують.

В Криму окупанти анонсують злочинний «призов»
В Криму окупанти анонсують злочинний «призов»

На початку злочинної «часткової мобілізації» пропаганда агресора заявляла про «перенесення» чи «скасування» в окупованому Криму «осіннього призову». Втім, така ситуація довго не тривала, і кремль заявив про проведення чергового злочинного призову в Криму з 1 листопада цього року.

Про це йдеться у матеріалі Асоціації реінтеграції Криму.

Окупанти вже прозвітували, що планують злочинно «закликати для проходження служби» 500 жителів Севастополя, при цьому очевидне «місце несення служби» нового «гарматного м’яса» окупанти «скромно» замовчують.

Нагадаємо, що традиційно до 2022 року агресор підкреслював у своїй пропаганді, що «до 70% призваних кримчан залишилися служити на півострові». Згаданий «призов», очевидно, проходитиме у відповідній обстановці масової загибелі «мобілізованих» кримчан, втрати серед яких у жовтні цього року, за різними оцінками, вже склали кілька сотень.

На цьому тлі свідомо хибним виявилося «обіцяння» міністерства оборони агресора «повернути додому мобілізованих», у яких є троє і більше дітей.

Цей пропагандистський хід було зроблено окупантами на початку жовтня, з очевидним розрахунком на висвітлення «окремих випадків», але виявилося, що таких «мобілізованих» було чимало. У Криму серед таких багатодітних батьків також є багато «мобілізованих» кримських татар, повертати яких додому живими окупанти явно не розраховують.

Тепер багатодітні кримчанки оббивають пороги «військкоматів» та «прокуратур» півострова, посилаючись на «наказ міністра для службового користування від 5 жовтня», але ніхто їм повертати їх чоловіків не збирається.

Окупанти заявили, що для такого повернення «наказу мало і треба змінювати федеральний закон», що обіцяють нібито «вже в листопаді», коли проблема вирішиться «сама собою» після загибелі першої хвилі «мобілізованих».