Окупанти зміцнюються на лівому березі Дніпра: ЗСУ продовжують відсувати лінію фронту

кремль продовжує шантажувати тим, що ЗСУ нібито планують ударити по ГЕС.

Керівник прес-центру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк про ситуацію на Херсонському напрямку заявила, що росія продовжує зміцнювати свої позиції на лівому березі Дніпра після відходу з правого та посилила інформаційний фронт. А українські захисники планомірно просуваються та відсувають лінію фронту.

Про це стало відомо в ефірі керівниці прес-центру Оперативного командування «Південь» Наталії Гуменюк телемарафону.

«Потрібно бути дуже критичними щодо повідомлень, які звучать в умовах гібридної війни. Зокрема, колабораційна та окупаційна влада орієнтована якраз дуже потужно на інформаційний фронт, щоб сіяти паніку серед населення, у тому числі й той самий техногенний шантаж щодо потенціалу використання Каховської ГЕС», — заявив Гуменюк.

За словами представниці Оперативного командування «Південь», кремль продовжує шантажувати тим, що ЗСУ нібито планують ударити по ГЕС. Хоча самі окупанти замінували об'єкт та звільнили всіх українських працівників, тим самим обмеживши доступ та посиливши охоронний режим.

«Це саме все свідчить про підготовку певних заходів маніпуляційного характеру, який вони намагаються використати. Так, вони продовжують самі евакуюватися з правого на лівий берег, це не так швидко відбувається саме тому, що вони використовують лише альтернативні переправи, не можуть користуватися повноцінними мостами», — зазначила Наталя Гуменюк.

Вона наголосила, що на лівий берег російське командування переміщає елітні підрозділи та офіцерський склад, а на правому березі залишено мобілізовані за принципом «кого не шкода».

Тим часом ЗСУ продовжують просувати лінію фронту, незважаючи на те, що окупанти сховалися за оборонним кордоном.

«Наша робота триває, а вони тим часом намагаються сконцентрувати свої сили на лівому березі», — пояснила Гуменюк.