На Донеччині ЗСУ «демілітаризували» мотострілецький полк окупантів: стали відомі деталі

Злякані російські військовослужбовці обговорюють значні втрати російських військ в Україні.

Від патріотично налаштованих громадян України та партизанських груп, що знаходяться на окупованій території Донецької області, надходить отримувати інформація про ситуацію в середовищі окупантів та місця розташування їхніх військ, пише Telegram-канал «Вольнодумец».

Так, жителі Волноваського району розповідають, що російські окупанти розмістили командний пункт 29 загальновійськової армії Східного військового округу росії, (місце постійної дислокації цієї армії м. Чита) у двох адміністративних будівлях непрацюючого заводу у смт Донське Волноваського району Донецької області.

Місцевим жителям непрохані гості порядком набридли і вони чи самі, чи на їхнє прохання ЗСУ завдали вогневого удару по даному КП. В результаті 12 російських солдат-вдачі убито, 8 поранено, троє отримали контузії. Але найцікавіше — 28 російських військовослужбовців зникли безвісти. Їх так і не знайшли.

Ну, а вцілілі залишки КП вирішили перехитрити українських партизанів і перебазувалися в село Азов Новоазовського району Донецької області. Наївні, думали втекти від партизан. Там їх уже змалювали та на карті поставили хрестик на місці їхньої дислокації. Скоро полум’яне привітання до них прилетить.

А ще партизани розповідають, що злякані російські військовослужбовці обговорюють значні втрати російських військ в Україні. Зокрема, особового складу 254 мотострілецького полку 20 армії Східного військового округу зс рф, якому на початку жовтня ставилося завдання будь-що вийти на м. Краматорськ.

З Москви, звичайно, можуть ставити будь-які завдання, але ЗСУ позбавили цей підрозділ виконання цього непосильного завдання. Спочатку ЗСУ майже повністю знищили основні сили та засоби 254 мсп, а потім їх залишки були оточені в районі села Терни Краматорського району Донецької області та демілітаризовані. Так безславно закінчився шлях чергового полку рашистів, про що тепер зі страхом і розповідають один одному окупанти.