ЗСУ продовжують відбивати окуповані території Харківщини, — Залужний

  • 139

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний поспілкувався телефоном з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

Валерій Залужний і Марк Міллі
Валерій Залужний і Марк Міллі

Про це Залужний повідомив у Телеграмі.

«Наша мета — звільнити всю українську землю від російської окупації. Ми не зупинимося на цьому шляху за жодних умов. Українські військові не приймуть ніяких перемовин, домовленостей чи компромісних рішень. Умова для переговорів одна — росія має залишити всі захоплені території», — йдеться в повідомленні.

Він поінформував американського колегу про оперативну обстановку та першочергові потреби Сил оборони. Ситуація на фронті стабільна та контрольована.

За його словами, ЗСУ уважно відслідковують дії противника на кордоні з республікою білорусь і будують надійний щит для захисту України з півночі.

Окрім цього, Сили оборони, попри шалений опір окупаційних військ, продовжують наступальні дії на Харківському напрямку.

«Ворог активно атакує на рубежах Білогорівка-Соледар-Бахмут-Майорськ та Авдіївка-Опитне-Водяне-Піски-Мар"їнка-Павлівка, але успіху не має. Ми тримаємо оборону завдяки стійкості наших передових підрозділів та боєздатним резервам», — заявив Головнокомандувач.

Також на Херсонському напрямку проводяться стабілізаційні дії та укріплюються рубежі оборони.

Генеральний штаб Збройних Сил України продовжує концентрувати зусилля на досягненні стратегічних завдань із стабілізації обстановки у визначених операційних зонах, ведення подальших наступальних дій з метою деокупації всієї країни та недопущення прориву противника на ділянках ймовірного наступу, повідомив Залужний.

Читайте також


Рекомендовані публікації