Аргентина стала першим фіналістом чемпіонату світу-2022 з футболу

Аргентина стала першим фіналістом чемпіонату світу-2022 з футболу. У півфіналі команда Ліонеля Скалоні розгромила Хорватію — 3:0.

Ліонель Мессі

На шляху до півфіналу «Альбіселесте» здобули мінімальні перемоги над Австралією (2:1) та Нідерландами (3:2). Хорвати у статусі чинних віцечемпіонів турніру від початку плей-оф пройшли через дві серії післяматчевих пенальті, вибивши з Мундіалю команди Японії та Бразилії.

Про це повідомляє Суспільне.

Команди зустрічалися між собою вперше за чотири з половиною роки. Їхній матч у груповому раунді ЧС-2018 закінчився сенсаційною розгромною перемогою «Картатих» з рахунком 3:0.

У фіналі на Аргентину очікує зустріч з переможцем матчу Франція — Марокко. Другий півфінал світової першості відбудеться в середу, 14 грудня.

Нагадаємо, 9 грудня збірна Бразилії сенсаційно програла Хорватії та достроково залишила чемпіонат світу з футболу 2022 року у Катарі. Пентакампеони втратили перемогу над суперником на останній хвилині овертайму, а потім програли в серії пенальті.