Нацгвардійська вівчарка Ніка отримала медаль за розшук дитини. ФОТО
Нацгвардійська службова вівчарка Ніка отримала медаль «За віддану службу» III ступеня після того, як розшукала дитину.
![Нацгвардійська вівчарка Ніка отримала медаль за розшук дитини. ФОТО](https://i-ua.tv/img/790x450/a/1ba09cf32153922911566742516594937347963615933602625n-d7f78dd8.jpg)
Чотирилапу нацгвардійку нагородили відзнакою за успішний розшук хлопчика, який, відійшовши від свого села, заблукав у Горохівському районі на Волині.
Як розповідає гвардієць-кінолог Денис, того ранку йому довелося йти за Нікою по сліду близько 8 кілометрів. Собака взяла слід одразу, однак не все йшло за планом, зізнається військовий.
«У процесі пошуку виникли труднощі, бо хлопчик частину шляху йшов по залізничній колії, на якій запах погано зберігається і слід губиться. Врешті собака таки знайшла хлопчика, наляканого і змерзлого, в очереті біля озера», — розповідає Денис.
Гвардієць зізнається — історія його знайомства з Нікою — це дружба з першого погляду. Одного дня, сім років тому, коли Денис служив у роті з конвоювання до нього підвели молоду службову вівчарку. Собака одразу поклала мордочку йому на коліна.
Як розповідають у Нацгвардії, Денис у ту мить вирішив перекваліфікуватися, щоб стати кінологом. Для цього йому довелося пройти відповідне навчання. Це було ще у 2015 році. З тих пір Денис і чотирилапа гвардійка служать разом.
Нагадаємо, що найпопулярніший пес України Патрон, який допомагає ДСНС розміновувати території після російських окупантів, показав свій талант у хореографії. Зіркова тварина опублікувала кадри в Instagram.