Доставка Україні Patriot допоможе захистити Польщу

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак вважає, що розміщення американської та німецької батарей ЗРК Patriot в Україні посилить безпеку його країни.

Доставка Україні Patriot допоможе захистити Польщу

«Американська та німецька системи Patriot, які будуть доставлені в Україну, також посилять безпеку Польщі. Це мінімізує ризик такої події, з якою ми мали справу 15 листопада минулого року, а також мінімізує ризик відключення світла в Україні, а відтак чергової хвилі міграції», — підкреслив Блащак.

Міністр також розповів, що до Польщі від Німеччини буде направлено ЗРК Patriot. Його розмістять у Люблінському воєводстві, що межує з Волинською областю. Блащак сказав, що наразі ще невідомо, скільки пускових установок передадуть Польщі.

Нагадаємо, що в Міністерстві оборони США планують розпочати навчання українських військових роботі із зенітно-ракетним комплексом Patriot вже наприкінці січня. Орієнтовно, таке навчання триватиме «кілька місяців».

Читайте також


Українці можуть повторити долю курдів, коли є народ, а країни немає — Микола Волинко

2023 рік запам’ятався гучними скандалами. Зокрема блокуванням кордонів з Україною в країнах ЄС, корупцією на всіх рівнях та новими етапом земельної реформи, який стартує 1 січня 2024 року. З чим йдемо у 2024 рік, які висновки маємо зробити та чи візьмуть нас з такою корупцією до ЄС, журналісти запитали у профспілкового бійця за трудові права людини праці, учасника шахтарського профспілково-страйкового руху, що став початком невідворотного кінця СРСР Миколи Волинко.