Минулої ночі ЗСУ результативно вдарили по окупантах на Кінбурнській косі

Російські окупаційні війська продовжують стягувати озброєння на Кінбурнську косу. Українські сили завдають результативних ударів по ворожих позиціях.

ЗСУ результативно вдарили по окупантах на Кінбурнській косі
ЗСУ результативно вдарили по окупантах на Кінбурнській косі

Про це у коментарі 24 каналу повідомила керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Південь Наталія Гуменюк.

За її словами, минулої ночі у ЗСУ «є досягнення». Було знищено черговий опорний пункт військ рф, який вони облаштували на Кінбурнській косі — це дві одиниці техніки, є поранені серед особового складу.

Гуменюк уточнила, що про втрати окупантів стало відомо із радіоперехоплень.

Вона зазначила, що українські захисники відстежують кожен раз, коли окупанти стягують сили на Кінбурнську косу і продовжують завдавати ударів, через що війська рф не перебувають там постійно.

Тим не менш, оскільки війська рф мають можливість звозити сили на Кінбурнську косу по суші, вони постійно стягують туди нове озброєння і обстрілюють Очаківський напрямок, щоб не включати Миколаївську область в зернову угоду.

Напередодні Гуменюк заявляла, що українські військові щодня завдають ударів по позиціях окупантів та їхній техніці на Кінбурнській косі.

Нагадаємо, Кінбурнський півострів станом на 1 лютого перебував у «сірій» зоні — повного контролю над територією не мали ані Україна, ані російські збройні формування.