Кожен українець має почати боротися з корупцією — експерт

Щоб побороти в Україні корупцію, маємо діяти радикально — саджати за грати, усувати з посади без можливості її займати в подальшому та конфіскувати майно.

Володимир Гавриш
Володимир Гавриш

Про це під час ефіру заявив президент благодійного фонду Сучасна Україна, громадський діяч Володимир Гавриш.

«Будь- яку корупцію треба досить жорстко карати та висвітлювати це. Робити це для того, щоб корупціонери несли відповідальність, а інші боялися ставати на корупційний шлях. Тільки жорсткість та висвітлення цього в суспільстві може дати відсіч найбільшому злу, яке знаходиться в середині нашої держави. На нас дивиться зараз весь світ. Тому ми маємо змінюватися і розуміти, що і для чого робимо. Це має бути знищення корупції в цілому. Нашу країну знищують не тільки зовнішні вороги. Адже корупція — це внутрішній ворог, який знищує країну з середини. Її треба знищити, щоб ми були успішною квітучою країною з сучасними принципами відкритості та прозорості. Тоді до України буде більше довіри і ми зможемо залучати більше фінансових ресурсів та розбудовувати сучасну Україну», — каже громадський діяч.

За його словами, кожен українець має почати боротися з корупцією.

" Для цього є гарячі лінії всіх державних органів влади. Тобто люди мають не боятися говорити вголос, коли в них вимагають фінанси за будь- яку дію. Це має бути покарано. Кожен силовий орган, що відповідає за той чи інший відрізок, має відповідально до цього ставитися та карати всіх винних без виключення. Маємо діяти радикально — саджати за грати, усувати з посади без можливості її займати в подальшому та конфіскувати майно. Чим більше відповідальності, тим менше охочих буде Людина має подумати, а чи варто займатися корупцією. Чиновникам та суспільству має бути соромно, що в них з’явилася думка взяти хабар за вирішення тієї чи іншої справи. Тоді ми подолаємо корупцію", — резюмує експерт.

Рекомендовані публікації