Окупанти відступили в районі Андріївки: подробиці

Андріївка Донецької області, в районі якої українські військові вибили росіян, дозволяє оточити ворога у Бахмуті, де ведуться важкі бої.

ЗСУ уразили низку російської техніки
ЗСУ уразили низку російської техніки

Про це заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

«Вона (Андріївка, — ред.) як і будь-які населені пункти навколо Бахмута дозволяють завершувати операцію по оточенню Бахмута і витіснити або взяти в кільце ворога», — сказав він.

Череватий додав, що у ворога вже зовсім немає зверхності, окупанти дуже добре готуються, заміновують позиції, тому перед штурмовими операціями всі підрозділи проходять потужну підготовку і злагодження.

«В тому числі як проходити мінні поля, протитанкові рови, в тому числі використовуючи надані німецькі Biber (містоукладач, — ред.)», — додав спікер.

Також ЗСУ уразили низку російської техніки, серед якої РЛС та комплекс радіоелектронної боротьби.

Вони були уражені на бахмутському напрямку.

Відео високоточних ударів української артилерії та дронів-камікадзе у вівторок опублікували ССО ЗСУ.

Під удар потрапив комплекс радіоелектронної боротьби (РЕБ) «Тирада-2» на базі шасі «КамАЗ». Комплекс призначений для подавлення супутникового зв’язку, якщо вірити його характеристикам, про які заявляють росіяни.

Також на відео зафіксовано знищення комплексу РЕБ «Леєр-2», який призначений для радіорозвідки джерел радіовипромінювань, постановки перешкод та пригнічення радіоелектронних засобів і систем мобільного зв’язку. Комплекс базується на базі російського бронеавтомобіля «Тигр-М».