ГУР попередила про можливі масовані атаки росії в період Дня Незалежності України

На День Незалежності України російська федерація може вчинити черговий акт ракетного тероризму по українській території.

ГУР попередила про можливі масовані атаки росії в період Дня Незалежності України

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

«Звісно, на День Незалежності України агресивна росія може вдатися до чергового акту ракетного тероризму. Це може трапитись на день раніше або пізніше. Або тривати кілька днів і кілька хвиль. Власне, я не думаю, що це може здивувати когось з українців», ― сказав представник ГУР МО України.

Він наголосив, що рекомендації для громадян залишаються тими ж, які діють упродовж всього періоду широкомасштабної війни: чуєш тривогу ― йди в укриття.

Вадим Скібіцький додав, що День Незалежності України ― найголовніше державне свято. За здобуття державності боролись багато поколінь українців, і ця цінність мотивує нишнішніх борців за свободу та визволення України продовжувати завзяту та креативну роботу.

«Не в українських містах, а на росії мають тривожитись перед Днем нашої Незалежності, як і в будь-який інший день, бо доки окупанти перебувають на нашій землі, спокійного життя московія не побачить і не відчує», ― підсумував представник воєнної розвідки України.

Нагадаємо, наприкінці липня Наталія Гуменюк повідомила, що російські військові збирають розвідувальні дані та можуть готуватися до потужних атак.