Жінці, яка була в авто з чоловіком, якого застрелив поліціянт у Дніпрі, повідомили про підозру

Поліціянти 12 вересня повідомили про підозру в опорі працівникові правоохоронного органу жінці, яка стала учасницею інциденту в Дніпрі, під час якого патрульний смертельно поранив агресивного чоловіка.

Жінка, яка перебувала в авто разом із чоловіком, котрого застрелив поліціянт у Дніпрі
Жінка, яка перебувала в авто разом із чоловіком, котрого застрелив поліціянт у Дніпрі

Про це повідомили в пресслужбі поліції Дніпропетровської області.

23-річна жінка отримала підозру за ч. 2 ст. 342 Кримінального кодексу України. За це може загрожувати штраф від 17 до 68 тисяч гривень, або арешт до 6 місяців, або обмеження волі до 4 років, або позбавлення волі до 2 років.

У межах досудового розслідування тривають слідчі дії, судова медична експертиза та інші слідчі заходи для встановлення всіх обставин правопорушення, вчиненого 29 серпня щодо патрульних. За результатами жінці можуть оголосити додаткову підозру.

Раніше «Схеми» з посиланням на джерела в Міністерстві внутрішніх справ писали, що жінці готується підозра за статтею 348 ККУ. За цією статтею їй загрожувало б до 15 років ув'язнення або навіть довічне.

Після цього поліція справді відкрила кримінальне провадження за фактом посягання на життя патрульних після інциденту в Дніпрі. Відомості про інцидент слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань саме за ст. 348.

На відео, яке ширили в мережі, було видно, що жінка теж брала участь у конфлікті. Після того, як чоловік штовхнув на землю патрульного, вона вдарила поліціянтку. Тоді до патрульної підбіг чоловік і, ймовірно, вдарив, від чого та закричала. Майже в цю мить пролунали три постріли, які здійснив її колега, смертельно поранивши чоловіка.