Українська ДРГ висадились поблизу Підстепного на Херсонщині

Українська диверсійно-розвідувальна група висадилась поблизу Підстепного (20 км на схід від Херсона та 3 км від Дніпра) і захопила ділянку дороги, що сполучає села Пойма, Козачі Лагері та Кринки.

Українська ДРГ висадились поблизу Підстепного на Херсонщині

Про це пишуть аналітики Інституту вивчення війни (ISW) у звіті за 24 жовтня.

Цю інформацію військові аналітики отримали від російських військових блогерів. Вони також стверджують, що українські війська перекинули резерви на острови в дельті річки Дніпро та намагаються прорватися до сіл Пойма та Піщанівка.

Російські блогери також стверджували, що українські сили продовжують переправляти невеликі групи особового складу через річку Дніпро на човнах у різних точках. Міністерство оборони росії заявило, що українські сили безуспішно намагалися захопити позиції на східному березі річки Дніпро.

Вони також стверджували, що українські війська досі контролюють частину Кринок і утримують позиції біля Антонівського шосе та залізничного мосту.

Окрім цього, українські війська 24 жовтня продовжили контрнаступальні дії на сході та півдні України та просунулися на південь від Бахмута та на захід Запорізької області. Геолокаційні кадри, опубліковані 23 жовтня, вказують на те, що українські сили просунулися на схід від Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута), а геолокаційні кадри, опубліковані 24 жовтня, вказують на те, що українські сили незначно просунулися на захід від Роботиного. Генштаб України також повідомив 24 жовтня, що українські війська продовжили наступальні дії на південь від Бахмута та досягли часткового успіху під Роботиним.

Нагадаємо, у ніч на 1 серпня група російських диверсантів намагалася прорвати український кордон на ділянці в Чернігівській області.