Судді фактично стали корупційною складовою — правозахисник
Саме судді вирішують питання розподілу коштів на користь третіх осіб. Тобто у когось вони ці кошти відбирають, а потім передають їх самі собі, або ж переписують майно на родичів.

Про це в коментарі i-ua.tv заявив правозахисник Дмитро Павліченко.
«Якщо було створено Антикорупційний суд, значить треба визнати, що всі суди корупційні. Без жартів, виникла така колізія в законодавстві. Крім того, саме судді вирішують питання розподілу коштів на користь третіх осіб. Тобто у когось вони ці кошти відбирають, а потім передають їх самі собі, або ж переписують майно на родичів. Тому судді фактично стали корупційною складовою в цій процедурі», — каже правозахисник.
Він нагадав, що антикорупційні органи, зокрема, НАБУ мають отримати 10% від того, що вони знайдуть.
«Насправді ж вони забирають все. Адже матеріали справи приховують, а суспільство не може контролювати хід слідства. Адже за законодавством є таємниця слідства. Тому НАБУ цим користуються. Накладаючи арешт на майно, надаючи міру запобіжного заходу. Тому ті, хто знаходяться під слідством тихенько виходять та виїжджають з країни. Такі випадки продовжаться поки питання не буде врегульоване на законодавчому рівні. А Верховна Рада не хоче нічого з цим робити. Адже вони всі на цьому заробляють. Спочатку прийшли одні — награбувалися, потім інші і зробили те саме. І так відбувається по колу. Це питання треба врегулювати на законодавчому рівні. Крім того, треба підбирати кадри. Адже кадри вирішують всі. Зокрема, якщо особа чи її родичі були спіймані на хабарях, то її не можна допускати у владу або правоохоронні органи. У нас вже все навпаки. Тобто риба гниє з голови. Саме тому треба з голови і починати», — підкреслює правозахисник.
Нагадаємо, що у керівника одного з підрозділів НАБУ Михайла Романюка знайшли віп автівки і нерухомість, які записані на родичів, сам детектив нещодавно за пільговою програмою придбав за кілька мільйонів гривень нове житло в елітному ЖК. А його брат вже 8 років перебуває під судом за хабарництво, — йдеться у журналістському розслідуванні Informator.ua.