Теракт в «Крокусі» як остаточне формування осі зла на чолі з москвою

Не стільки теракт у москві, як поводження з терористами московитських силовиків поставили фактично знак рівності між одними й другими.

І якщо раніше московити хоч якось намагалися прикривати свої звірства поношеним фіговим листком так званої державної респектабельності, то нині вони відкрито заявляють і демонструють готовність до москво-православного джихаду проти цивілізації. Відтепер можна говорити, що біполярний світ фактично сформувався, де цивілізацям протистоять деспотії з чітко вираженою фракцією відморозків-терористів, яких очолює росфедерація.

Про нові реалії, в які входить світ, завдання України та інших цивілізованих країн, роботу над помилками та готовність до нових викликів говоримо з Суддею Конституційного Суду у відставці Віктором Шишкіним.

Замість того, щоб засудити рф як державу- агресора, так званий цивілізований світ використовує подвійні стандарти, поки Україна ціною життя власних людей його захищає. Про це під час ефіру заявив Суддя Конституційного Суду у відставці Віктор Шишкін.

«Теракт в „Крокусі“, який відбувся у москві, це що в перший раз? А Норд- Ост або Беслан? Нагадаю, що в Норд- Ості від куль загинули одиниці, а всі інші отруїлися від газу, який пустив спецназ фсб для того, щоб нейтралізувати нібито чеченських бойовиків. Ніхто за це не поніс відповідальність та ніхто в московії особливо й не протестував. Замість того, щоб засудити державу- агресора, члена ООН, якого, до речі, туди не приймали (бо там був срср, а не рф) так званий цивілізований світ використовує подвійні стандарти», — каже В. Шишкін.

«Україна ціною власного життя солдат та мирних людей захищає цей цивілізований світ. Наші люди покалічені. Без рук та ніг, загибеллю наших дітей, прикривають дупу цьому так званому сплячому цивілізованому світові та полякам», — підкреслює В. Шишкін.

За його словами, Польща стала своєрідним «обличчям» так званого «цивілізованого світу». Адже російську ракету, яка залетіла на їх територію, вони не захотіли збити, пропустивши її в Україну.

«А чи сприймає цивілізований світ середньовічне убозтво, що існує на рф? Поки 151 ракета йшла на Україну, відбувалося страшне руйнування країни, вбиті діти… Постраждали люди в Одесі, Харкові, в Києві, на якому випробовують нову ракету Циркон, хто з цивілізованого світу висловив співчуття українцям за останні три дні? Де цей цивілізований світ? До кого йти за підтримкою? Сьогодні не бачу так званого цивілізованого світу. Польща очолила так званий „цивілізований світ“. Адже російську ракету, яка залетіла на їх територію, вони не збивають, а українське зерно вони розсипають. Нехай ця ракета летить в Україну та вбиває українських дітей? Тому, де цей цивілізований світ? Адже польський уряд робить все для розгрому України. Нам навіть не дають старі „петріоти“. Поляки, відайте їх нам — ми будемо збивати всі ракети, які летять на вашу територію. Ми вже навчилися це робити», — резюмує В. Шишкін.