Щоб перемагати, треба хоча б не допомагати ворогу

А ви знаєте, що проти України в озброєних бандах так званих лнр-днр воює багато тих, хто отримує українську пенсію?

І це на 11-му році війни! За таких умов якось складно говорити про нашу перемогу над ворогом, а тим більше про майбутню реінтеграцію Донбасу. Щоправда про неї останні місяці практично не згадують. І проблема тут виходить за межі регіону і стосується не лише реінтеграції тимчасово окупованих територій, а й соціально-економічної моделі розвитку всієї країни. Якщо такої моделі немає, то з чим реінтегровувати Донбас? Про сьогоднійшній край гірників, життя в окупації, колаборантів та проблеми реінтеграції регіону говоримо з головою Незалежної профспілки гірників Донбасу Миколою Волинком

Сепаратистам з лднр почали повертати українські пенсії, і це в той час, коли цій владі патріоти України не потрібні. Про це під час ефіру на i-ua.tv заявив голова Незалежної профспілки гірників Донбасу Микола Волинко.

«Ще в 2014—2015 роках ми передавали списки тих, хто воюючи проти України, отримував поранення та оформлював трудове каліцтво в Україні. А допомагали їм це робити галузеві профспілки. Я сказав про це екс-прем'єру Яценюку та екс-міністру Розенко, які відповіли, що вони не в курсі. А це означає, що вони були в долі. До речі, на СБУ на Донбасі в 2014- 2015 роках казали „Служба божа“. А проти СБУшників, які приїжджали на Донбас у відрядження, через одного почали відкривати карні справи через „погане ставлення до мирного населення“. Адже вони ловили сепаратистів, здавали в поліцію, де заздалегіть були заготовлені бланки про непричетність останніх до сепаратизму. А те, що вороги країни отримують пенсію, то цю інформацію ми передали в СБУ та інші структури. Однак в цьому напрямку нічого не робиться. А тим, хто був проти України та виступає проти зараз, та воює проти України, почали повертати українські пенсії за довіреністю в Ощадбанку», — каже М. Волинко.

На його думку, люди, які воюють проти України, продовжать отримувати пенсію через корупцію з самого верху і до самого низу.

Також М. Волинко підкреслив, що наразі цій владі патріоти України не потрібні.

«Їм потрібні покірні та мовчазні громадяни», — резюмує М. Волинко.