У Дніпрі на Краснопільському кладовищі підняли прапори
Поки стяги вирішили залишити приспущеними.
![У Дніпрі на Краснопільському кладовищі підняли прапори](https://i-ua.tv/img/790x450/8/735396884153498591809237165876779863769088n-2cc94dbb.jpg)
14 жовтня, на День захисника України дніпровці поїхали на Краснопільське кладовище відвідати могили полеглих бійців. Серед них — чимало ветеранів війни з Росією та волонтерів. Вони взяли з собою осінні квіти, щоб покласти їх на могили Героїв.
![](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/72812203_665286483994787_9218957484784353280_n.jpg)
![](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/72210538_747961005629157_7488534845061070848_n.jpg)
— Я впевнений, що ми зможемо захистити нашу державу від будь-якого ворога. Навіть тоді, коли нас лякають його силою і непереможністю. Але для нас символом непереможності є любов до України. Ми ніколи не станемо на коліна. Я дуже вдячний вам, за те, що ви пам’ятаєте наших полеглих. Війна ще не закінчена. Україна існує вже тисячу років і я впевнений, що вона житиме і надалі, — сказав волонтер Василь Чабанов.
![](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/72325390_401408457417680_3348635659655970816_n.jpg)
Краснопільське військове кладовище зустріло патріотів туманом та вологим повітрям.
![](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/72356024_565273274014864_2277794218481025024_n.jpg)
![](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/73048726_1149483521918548_402811835796946944_n.jpg)
![](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/73381296_685540861953232_3295422423607803904_n.jpg)
На могилах тимчасово невідомих захисників України поступово з’являються імена.
![](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/72975463_387671342179564_3274155515084537856_n.jpg)
![На місці хрестів тимчасово невідомим захисникам України з'являються ось такі пам'ятники.](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/72321036_472727109998758_271517120804683776_n.jpg)
На честь загиблих присутні стали на коліна і вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та приспустили прапори.
![](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/72408591_519134401983381_6000884368455761920_n.jpg)
![](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/73003531_668033017037331_7891594277132697600_n.jpg)
Священики Православної Церкви України помолилися за душі Героїв.
![](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/73076843_787407518358876_3564125383055900672_n.jpg)
— Одного разу я спілкувався з тяжкопораненим бійцем, — розповідає отець Мар’ян. — Він мені сказав таке: «Воювати не страшно. Страшно, що наші справи можуть забути і вони стануть нікому не потрібними». Саме тому варто боятися безпам’ятства.
Сьогодні це військове кладовище, яке так спонтанно створили в 2014 році, об’єднало багатьох. Не тільки за національностями, місцем проживання та релігійними переконаннями. Воно об’єднало всіх тих, хто боронив нашу землю, захищав нашу державу. І велика дяка тим, хто великою жертовністю відвоював нашу незалежність. Завдяки нашим захисникам ми не боїмося обстрілів і можемо стояти під мирним небом на відкритій площі.
Велика подяка та шана ветеранам війни з Росією і тим хлопцям та дівчатам, які сьогодні стоять в строю та захищають Україну. Подяка їм не лише від нас — дорослих, але і від дітей, які сьогодні підростають та усвідомлюють велику жертву покладену за незалежність.
Нехай Краснопільське кладовище буде місцем, куди ми можемо прийти і згадати наших полеглих побратимів. Ми їх любимо. Можливо десь невидимо, але вони допомагають нам вирулити з різних життєвих ситуацій. Війна триває. Нехай Господь нас укріплює, а цим спочилим воїнам дарує вічний спокій.
![](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/73063386_544682412934130_7055924977136041984_n.jpg)
Біля меморіалу, на флагштоці повісили державний синьо-жовтий та національний — червоно-чорний прапори. Поки стяги вирішили залишити приспущеними.
![](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/71311293_689723638208277_7649101724975628288_n.jpg)
![Останнє фото авторства Оксани Чалової](/images/upload/38/blogs/2019/10/9.10/mytynh/Krasnopil%D1%8Cs%D1%8Cke/73324615_1667717680030200_3324466096269950976_n.jpg)