ЗСУ так люто нищать рашистів, що навіть досвідчені найманці з рф довго тут не витримують

  • 171

ЗСУ так люто нищать рашистів, що навіть досвідчені найманці з рф довго тут не витримують.

Наприклад, цей російський найманець пройшов так звану «контртерористичну операцію рф» у Дагестані, але у боях на сході України витримав лише 2 тижні.

За цей час йому не довелося стріляти жодного разу: він тільки бігав, ховаючись від артилерії.

Про це він розповів слідчим і контррозвідникам СБУ: «Когда попали в Попасную, как дальше поехали, – оф*гели… Война, так скажем, другого поколения... То есть, артиллерия работает, а автомат в автомат – такого нет. Я успел за 2 недели службы заметить: в основном – бегаешь, прячешься от артилерии. Очень много испуганных».

Окупант зізнається, що більшість його «колег» орієнтувалися на попередні «спецоперації» рф і їхали в Україну, щоб підзаробити грошей. Натомість потрапили на повномасштабну війну.

Тож, здавшись у полон, радіє, що вижив.

Тим загарбникам, хто опинився не на тій війні, СБУ нагадує про гарячу телефонну лінію 2402. Зателефонувавши на неї, можна здатися в полон, зберегти своє життя і, зрештою, повернутися додому.

Читайте також


Міністерство культури поводиться безвідповідально, — Костянтин Матвієнко

Під час війни існує великий ризик руйнування історичних і культурних пам’яток України. Але причини цього — не лише ворожі масовані обстріли, а й недбале ставлення всередині країни. Як відомо, пожежа у столичному костелі Святого Миколая сталася ввечері 3 вересня 2021 року під час репетиції. Вогонь спалахнув між першим та другим поверхом будівлі. Але й досі ця проблема ніхто не зайнявся реставрацією Костелу. Чи дійсно це не на часі зараз? Про це розповів політичний діяч Костянтин Матвієнко.

Рекомендовані публікації