У Запоріжжі перейменують вулицю на честь загиблої захисниці Юлії Чайки

У Запоріжжі пропонують перейменувати вулицю Таганська, що в Дніпровському районі, на честь Юлії Чайки, загиблої захисниці України. Пропозицію підтримала робоча група Запорізької міськради урбанонімів.

Юлія Чайка
Юлія Чайка

Про це Суспільному повідомила голова робочої групи по створенню реєстру урбанонімів Запоріжжя Запорізької міської ради Тетяна Міхєєва.

Вона зазначила, що районній адміністрації доручили розглянути можливість перейменування вулиці. А також, згідно із законом, зв’язатися з родичами Юлії Чайки та взяти письмову згоду.

«На наступному засіданні, якщо адміністрація нам дасть висновок і згоду на дане рішення, передамо на міську групу з питань міської топоніміки, яка має повноваження надавати доручення для підготовки проектів рішень. Адміністрація повинна підготувати відповідний проєкт рішення, зареєструвати його в управлінні своєї роботи з радою і тільки потім воно буде розглянуто на сесії», — пояснила вона.

Тетяна Міхеєва також додала, що на найближчій сесії це перейменування не розглядатимуть.

Нагадаємо, військовослужбовиця та активістка Юлія Чайка загинула вночі 18 серпня. У неї залишився 8-річний син, якого жінка евакуювала на початку війни.