Зайняли посади у псевдоправоохоронному органі на Херсонщині — чотирьох осіб підозрюють у колабораціонізмі

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру чотирьом громадянам України у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111−1 КК України).

Зайняли посади у псевдоправоохоронному органі на Херсонщині — чотирьох осіб підозрюють у колабораціонізмі

За даними слідства, з травня 2022 року троє колишніх експертів та співробітник Херсонського ізолятора тимчасового тримання погодилися на пропозицію окупаційної влади і добровільно зайняли посади в псевдоправоохоронному органі — «Экспертном криминалистическом центре Главного управления МВД области».

Посаду директора створеної окупантами структури обійняв колишній співробітник ІТТ, який здійснює керівництво псевдоорганом, підбір кадрів та закликає місцеве населення до співпраці із загарбниками.

Інші троє підозрюваних зайняли посади так званих «начальника лабораторії наркотичних засобів та психотропних речовин, лікарських засобів та отруйних речовин, вибухових речовин та продуктів пострілу», «завідуючого сектором товарознавчої та гемологічної експертизи», «старшого судового експерта почеркознавчих експертиз». Вони виконують службові обов’язки, покладені окупаційною владою.