Міноборони Британії показали свіжу карту боїв в Україні

На сході України тривають запеклі бої. росіяни намагаються прорвати позиції українських сил на кількох напрямках.

Міноборони Британії показали свіжу карту боїв в Україні

Згідно з даними британської розвідки, окупаційні війська продовжують спроби наступів у Луганській та Донецькій областях, а саме — у районі Сватове, Кремінній, Соледара та Бахмута.

Біля останніх двох населених пунктів точаться важкі бої. Однак, незважаючи на зусилля ворога, Збройні сили України тримають позиції та не дають окупантам просунутися ближче до міст.

Що стосується інших напрямів, то там йдуть артилерійські дуелі та відпрацювання з тилових позицій обох сторін. При цьому удари українців по тилу ворога — ефективніші та точніші.

Читайте також


Законопроєкт про мобілізацію треба відхилити — Ростислав Кравець

Рада у першому читанні схвалила законопроєкт про мобілізацію. Замість того, щоб створювати професійну армію і мотивувати потужними преференціями, пільгами, соц. пакетом і матеріальними винагородами, влада посилює насильницький примус до мобілізації. На кшталт рф. Чи допоможуть неконституційні рішення перекрити нестачу снарядів на передовій. Чим загрожує е-кабінет для військовозобов’язаних та які наслідки очікують так званих ухилянтів, про це і не тільки запитали у адвоката Ростислава Кравця.

Рекомендовані публікації