Сьогодні найкраща валюта — це наявність землі, — експерт

Сьогодні найкраща валюта — це наявність землі як товару, а не ті електронні гроші, які лежать у банку, який завтра може лопнути. Усі це розуміють і через це прагнуть отоварити ці гроші.

Олексій Якименко та Сергій Медвідь у програмі "Суспільні діалоги"
Олексій Якименко та Сергій Медвідь у програмі "Суспільні діалоги"

Про це заявив кандидат сільськогосподарських наук і письменник Сергій Медвідь у програмі «Суспільні діалоги» з Олексієм Якименком на телеканалі I-UA.tv.

«Погляньте на Prozorro, кожен день іде торгівля ділянками землі. Війна йде, а Prozorro працює. Це по-перше. По-друге, ми бачимо, що йде війна, але зерновий коридор поки що охороняють, зерно продається. При тому, що воно давно вже не українське, бо той, хто його скупив і продає, той і є власником зерна», — пояснив він.

На його думку, увесь світ живе на рахунок приватної власності.

«Усі звикли, що наша земля використовується для вирощування сільськогосподарської продукції. Якщо якийсь магнат буде видобувати на тій землі якийсь газ, для чого йому все розміновувати? Він розмінує для початку там, де вишки. А потім потихеньку буде й розміновувати. Але навіщо йому робити якесь зрошення на цю землю (…) Ви зрозумійте тактику путіна. Це не просто війна, ця війна знищує будівлі, населення, територію, залишається лише те, що придатне для продажу, — земля та надра», — зазначив експерт.

Окрім цього, у програмі Сергій Медвідь сказав, що в Україні все залежить від того, хто на великому екрані.

Рекомендовані публікації