Війська рф беруть Вовчанськ в оточення — BILD

російські війська увійшли до північної частини Вовчанська на Харківщині, закріпились у північній частині міста та обходять його зі сходу,

Війська рф беруть Вовчанськ в оточення
Війська рф беруть Вовчанськ в оточення

Про це заявив експерта з аналізу відкритих даних німецького видання BILD Юліана Рьопке.

За його словами, зараз бої йдуть точаться в районі Вовчанського м'ясокомбінату. Опір їм чинять у тому числі «Легіон „Свобода Росії“» та «Російський добровольчий корпус».

«Наступаючі російські війська намагаються обійти місто за 4 км на схід. Там їм вдалося перерізати дорогу з Вовчанська до Тихого», — вказує Рьопке.

Він зазначив, що темп просування російських військ дещо знизились, особливо після того, як ЗСУ вдарили по окупантах артилерії — РСЗВ «Град», БТР-82А та БМП CV-90.

Водночас на околицях Вовчанська російські окупанти вже захопили села Плетенівка, Огірцеве, Гатище та Бугроватка.

У той же час нападники продовжують просуватись на захід від села Липці. Там їм вдалося взяти села Стрілеча, Красне, Пильна, Борисівка, а також увійти до Лук'янців та Глибокого. Рьопке зазначає, що на цьому напрямі російські війська наступають однією піхотою практично без техніки, що знижує швидкість їхнього просування.

Вранці у середу начальник патрульної поліції Вовчанська Олексій Харківський заявив, що ситуація у Вовчанську вкрай складна — окупанти займають позиції на вулицях міста.


Джерело: BILD