На Дніпропетровщині поліцейські викрили організовану групу, яка​ привласнила понад 60 млн грн

Працівники комерційного банку налагодили схему з привласнення коштів фінансової установи. Організатору — колишньому керівнику відділення банку та співучасникам — двом працівницям фінустанови, оголошені підозри.

На Дніпропетровщині поліцейські викрили організовану групу
На Дніпропетровщині поліцейські викрили організовану групу

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Дніпропетровській області спільно зі слідчими обласної поліції викрили фінансову оборудку у банківській сфері. Встановлено, що упродовж 2020−2021 років на той час начальник одного з відділень комерційного банку організував схему з привласнення коштів громадян. Як спільників залучив колегу та касира відділення.

Відповідно до плану, члени групи пропонували громадянам укласти депозитні договори із завищеною відсотковою ставкою. Хоча розмір такої ставки банк не пропонував. Організатор та його спільники допомагали оформити пакет необхідних документів. Отримані від клієнтів гроші на депозитні рахунки не перераховувались.

З метою прикриття фінансових махінацій фігуранти від імені вкладників через деякий час подавали заявки про закриття депозитів та проведення розрахунків відповідно до договорів. Отримані в такий спосіб гроші розподілялися між всіма учасниками шахрайської схеми.

У ході досудового розслідування встановлено, що учасниками організованої групи скоїли 114 епізодів заволодіння коштами на понад 60 млн грн.

🔹Поліцейські провели ряд обшуків у спільників та вилучили автомобіль, банківські документи, чорнові записи.

🔹Організатору — екскерівнику відділення банку та двом учасницям — працівниці та касиру фінустанови, слідчі повідомили підозру.

🔹Наразі двом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

🔹Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура.