33 роки незалежності: боротьба за незалежність продовжується
Крайній масований обстріл енергетичної інфраструктури ще раз підтверджує той факт, що недобита імперія використовуватиме будь-які підлі методи, щоб змусити Україну відмовитися від власної незалежності й злитися з москво-ординською масою.
Але час цієї жорстокої і дурної імперії минає і тут головне допомогти їй назавжди зникнути з політичної мапи світу. У цьому процесі головне — не наробити дурниць, які не лише можуть продовжити життя московії, а й призвести до історичної поразки України.
Про це й не тільки говоритимемо з Суддею Конституційного Суду у відставці Віктором Шишкіним.
Проголошення незалежності України у 1991 році стало несподіванкою — Суддя КСУ. До речі, Акт про проголошення незалежності не набув 100% юридичної сили 24 серпня. Адже було два документи — один про незалежність, а другий — постанова Верховної Ради про оголошення незалежності. Про це заявив Суддя Конституційного Суду України (КСУ) у відставці Віктор Шишкін.
«Проголошення незалежності України у 1991 роцістало несподіванкою. До речі, Акт про проголошення незалежності не набув 100% юридичної сили 24 серпня. Адже було два документи. Один про незалежність, а другий — постанова Верховної Ради про оголошення незалежності. Тобто два документи. Тому в постанові було зазначено, що акт набуває юридичної після проведення всеукраїнського референдуму 1 грудня. Якщо є така обмовка, то сам Акт ще не мав необхідної юридичної сили, яку він отримав після 1 грудня. А це дуже суттєвий нюанс про який не говорять. Однак Україна має отримати величезну цивілізаційну повагу за цей крок», — зазначає В. Шишкін.
Він підкреслив, що цей акт намагалися завалити комуністи.
«Хоча у народній раді, яка засідала тоді у Будинку письменників, з цього приводу була дискусія. Наступна дискусія вже відбувалася у стінах парламенту 24 серпня під час порядку денного. І найбільша дискусія була не між комуністами та націоналістами, а серед членів демократичноїНародної Ради. Тобто чи виносити питання незалежності на референдум. Однак в парламенті розуміли, що народ може не проголосувати за незалежність. Але перемогла думка, що питання незалежності треба підкріпити всенародним волевиявленням», — резюмує В. Шишкін.