Путлер шукає союзників в Азії. Мусимо зламати його плани

У Казахстані завершився 6-й саміт з взаємодії та заходів довіри в Азії. Цей міжнародний майданчик вже діє 30 років і нині фактично набуває статусу міжнародної організації.

Та й процеси, які нині відбуваються в Центральній Азії, де росія втрачає свою домінуючу роль, а натомість все чіткіше проявляють себе Китай і Туреччина, можуть визначити на десятиліття долю не лише цього регіону, а й усього Євразійського простору. Не випадково путін приплентався на цей саміт, шукаючи зустрічі з майбутніми лідерами регіону. І тут ми маємо зіграти свою гру, щоб не лише не допустити агонізуючу імперію зачепитися за новий цивілізаційний локомотив, а й чітко окреслити свої інтереси в цьому регіоні. А цих інтересів чимало, треба просто вчитися їх визначати й захищати.

Про це й не тільки говоритимемо з Генеральним консулом України в Алмати в 2000—2004-х роках, Надзвичайним і повноважним посланником України Олегом Баєм.

Читайте також


Законопроєкт про мобілізацію треба відхилити — Ростислав Кравець

Рада у першому читанні схвалила законопроєкт про мобілізацію. Замість того, щоб створювати професійну армію і мотивувати потужними преференціями, пільгами, соц. пакетом і матеріальними винагородами, влада посилює насильницький примус до мобілізації. На кшталт рф. Чи допоможуть неконституційні рішення перекрити нестачу снарядів на передовій. Чим загрожує е-кабінет для військовозобов’язаних та які наслідки очікують так званих ухилянтів, про це і не тільки запитали у адвоката Ростислава Кравця.

Рекомендовані публікації