13 жов, 2017 0 Коментарів

На Донеччині заочно судитимуть "заступника міністра доходів і зборів "ДНР"


                                    На Донеччині заочно судитимуть

На Донеччині заочно судитимуть так званого заступника міністра доходів і зборів "ДНР", йому загрожує 15 років ув’язнення. Про це йдеться у повідомленні на сайті Генеральної прокуратури України.

Зокрема повідомляється, що за процесуального керівництва прокуратури Донецької області завершено спеціальне досудове розслідування за ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 110-2 (фінансування дій, скоєних з метою насильницької зміни або скинення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни кордонів території або державного кордону України), ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 258-5 (фінансування тероризму) та ч.1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України стосовно посадовця так званого "міністерства доходів та зборів терористичної організації "ДНР".

Читайте такожНа Донеччині заочно судитимуть командира батальйону бойовиків "Спарта"

"Слідством встановлено, що у вересні 2014 року мешканець міста Донецьк, з особистих ідеологічних та корисливих міркувань, вступив до складу терористичної організації "ДНР", де був призначений на так звану посаду "першого заступника міністра доходів та зборів ДНР", - йдеться у повідомленні.

Перебуваючи на зазначеній так званій посаді "першого заступника міністра доходів та зборів ДНР" і нині, обвинувачений "реалізує покладені на так зване міністерство функції щодо обліку платників податків та зборів, адміністрування податків та зборів, митних та інших платежів, контролю своєчасності та повноти їх нарахування та сплати до так званих "республіканських і місцевих бюджетів ДНР", за рахунок яких в свою чергу фінансуються інші організовані групи терористичної організації - "бюджетні установи ДНР".

Оскільки посібник терористів перебуває на тимчасово непідконтрольній території, його судитимуть заочно, зауважили у прокуратурі.

Обвинувальний акт прокуратурою спрямовано до суду. Спільнику терористів загрожує 15 років ув’язнення.

Раніше повідомлялося, що ГПУ оголосила підозру поплічниці бойовиків - "міністру фінансів ДНР".

Теги: міністр доходів і зборів ДНР, судитимуть міністра ДНР

За матеріалами unian.ua
Бойовика
Політика 03 жов, 2017

Бойовика терористичної організації
Політика 30 вер, 2017

Бойовика терористичної організації "ЛНР"

Бойовика терористичної організації "ЛНР", який у 2014 році вступив до лав так званого батальйону...


У
Політика 24 вер, 2017

У "ДНР" заявили про затримання "українських

Угрупування «ДНР» заявляє про затримання "організаторів" підриву так званого міністра доходів і...


Кремлевские гопники и Украина.
Коментарі 0 Комментариев

Кремлевские гопники и Украина.

Для того чтобы понять логику и смысл политических событий на России и как это будет икаться Украине, есть резон предварительно послушать замечательного писателя и публициста Виктора Шендеровича, который регулярно в передачах «Особое мнение" на Эхе...

16 бер, 2018
Новому Главе НБУ
Коментарі 0 Комментариев

Новому Главе НБУ

С 1991 года, Украина, уже по факту свершившихся событий, по сути не имела Главу Национального банка, который бы не толко соответствовал всем требованиям, которые должны быть соблюдены для, без преувеличения, одной из ключевых позиций в стране, но и...

15 бер, 2018
Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?
Коментарі 0 Комментариев

Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?

Минулими вихідними міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив світові, що на Закарпатті встановлено постійну присутність спостерігачів ОБСЄ....

12 бер, 2018