16 лют, 2018 0 Коментарів

Порошенко підписав закон про корпоративні договори

Порошенко підписав закон про корпоративні договори

Закон повернули з підписом президента

Президент України Петро Порошенко в четвер, 15 лютого, підписав закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо корпоративних договорів.

Про це повідомили в прес-службі Верховної Ради.

Підписаний закон передбачає підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах і товариствах з обмеженою відповідальністю.

Відзначимо, що 23 березня 2017 року Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект №4470 від 19 квітня 2016 року Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо корпоративних договорів.

Законопроект пропонує законодавчо ввести норми про укладення корпоративних договорів про реалізацію прав учасників (засновників) товариств з обмеженою власністю і договорів між акціонерами

Крім того, пропонується внести до Цивільного кодексу норми, які нададуть можливість ефективно задіяти механізм управління та прийняття внутрішніх рішень шляхом укладення акціонерами (учасниками) корпоративних угод.

Також закон передбачає внести зміни до Цивільного кодексу і законів Про акціонерні товариства, Про господарські товариства і Про цінні папери та фондовий ринок для забезпечення можливості визначення порядку управління та прийняття внутрішніх рішень акціонерами (учасниками) шляхом укладення колективних договорів.

Раніше керівник офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів відзначала, що законопроект підтримують профільний комітет Ради, уряд і бізнес-асоціації.
Президент підписав закон щодо збереження дитячих оздоровчих закладів
Політика / Події 06 лип, 2017

Президент підписав закон щодо збереження дитячих

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 2081-VIII "Про внесення змін до деяких...


Президент підписав закон щодо підвищення мінімалки і страхових виплат
Події 28 гру, 2016

Президент підписав закон щодо підвищення

Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів...


Порошенко підписав закон на підтримку українських фрілансерів
Події 30 лис, 2016

Порошенко підписав закон на підтримку українських

Документ мінімізує адміністративні бар'єри під час процедур укладення зовнішньоекономічних...


ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?
Коментарі 0 Комментариев

ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?

Ви згодні з тим, що нам треба змінити систему? Але ж для цього необхідно прибрати весь правлячий клас, який стоїть на її сторожі. Чи можна це здійснити шляхом представницької демократії – відповідь для більшості очевидна – НІ (для цього варто лише...

22 бер, 2019
Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою

Тільки тоді перед цією молодою людиною відкриються перспективи в державі під назвою Україна. В іншому випадку, без знання української мови, вона виявиться непридатною для державної служби. Крім того, навіть, маючи здобутий фах, такий громадянин...

20 бер, 2019
Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики

Загальна культурна політика повинна пояснити, що ми робимо і наскільки швидко. Будь-які мовні закони, що виходять по за її межі, приречені на недієвість та невиконання. Відповідно, будь-які непогані ідеї, через свою окремішність не матимуть...

20 бер, 2019