16 лют, 2018 0 Коментарів

Порошенко підписав закон про корпоративні договори

Порошенко підписав закон про корпоративні договори

Закон повернули з підписом президента

Президент України Петро Порошенко в четвер, 15 лютого, підписав закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо корпоративних договорів.

Про це повідомили в прес-службі Верховної Ради.

Підписаний закон передбачає підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах і товариствах з обмеженою відповідальністю.

Відзначимо, що 23 березня 2017 року Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект №4470 від 19 квітня 2016 року Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо корпоративних договорів.

Законопроект пропонує законодавчо ввести норми про укладення корпоративних договорів про реалізацію прав учасників (засновників) товариств з обмеженою власністю і договорів між акціонерами

Крім того, пропонується внести до Цивільного кодексу норми, які нададуть можливість ефективно задіяти механізм управління та прийняття внутрішніх рішень шляхом укладення акціонерами (учасниками) корпоративних угод.

Також закон передбачає внести зміни до Цивільного кодексу і законів Про акціонерні товариства, Про господарські товариства і Про цінні папери та фондовий ринок для забезпечення можливості визначення порядку управління та прийняття внутрішніх рішень акціонерами (учасниками) шляхом укладення колективних договорів.

Раніше керівник офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів відзначала, що законопроект підтримують профільний комітет Ради, уряд і бізнес-асоціації.
Президент підписав закон щодо збереження дитячих оздоровчих закладів
Політика / Події 06 лип, 2017

Президент підписав закон щодо збереження дитячих

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 2081-VIII "Про внесення змін до деяких...


Президент підписав закон щодо підвищення мінімалки і страхових виплат
Події 28 гру, 2016

Президент підписав закон щодо підвищення

Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів...


Порошенко підписав закон на підтримку українських фрілансерів
Події 30 лис, 2016

Порошенко підписав закон на підтримку українських

Документ мінімізує адміністративні бар'єри під час процедур укладення зовнішньоекономічних...


Навіщо Росії Білорусь?
Коментарі 0 Комментариев

Навіщо Росії Білорусь?

Переговори про таку союзну державу тривають вже 20 років. Втім, не зважаючи на встановлення авторитарних режимів в обох країнах, Росія та Білорусь продовжують успішно існувати окремо. Однак Кремль це не дуже влаштовує. Російський прем'єр Дмитро...

17 січ, 2019
У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву

Доля старовинного собору Різдва Пресвятої Богородиці все ще знаходиться у руках Господарського суду Дніпропетровської області. 16 січня колегія суддів під керівництвом Юрія Первушина продовжила розгляд справи так званої Білої церкви...

17 січ, 2019
В завершении уходящего года
Коментарі 0 Комментариев

В завершении уходящего года

Жму руку и выражаю уважение друзьям и коллегам предпринимателям, которые на протяжении 2018-го стояли каждый на своей стезе, работали и верили в лучшее....

30 гру, 2018