02 кві, 2018 0 Коментарів

Донецька залізниця замовила метизів на 9 мільйонів, докинувши 9% до осінньої ціни

Регіональна філія «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця» 23 березня за результатами відкритих торгів уклала договір з ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів» щодо поставки метизів на 8,83 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

За чотирма аукціонами замовлено загалом 149 тонн болтів за 7,24 млн грн та 24 тонни шайб за 1,59 млн грн. Продавець має поставити товари протягом 5 днів від дати отримання заявки від замовника.

Так, «Дружківському заводу металевих виробів» замовили 130 тонн болтів закладених з гайками для рейкових скріплень залізничної колії 22х175 за ціною 47 430 грн/т (тут і далі з ПДВ).

Нагадаємо, що у жовтні 2017 року «Центр забезпечення виробництва» УЗ замовляв аналогічні болти по 43 159 грн/т, тобто на 9% дешевше.

На початку березня переможець торгів, «Дружківський завод металевих виробів», прийшов на тендер «Одеської залізниці» щодо закупівлі таких же болтів з ідентичною ціновою пропозицією – 47 430 грн за тонну. Спаринг-партнером виступило ПП «Аконіт-ДС» із заявкою, дорожчою на 0,06% – вона відповідала очікуваній вартості закупівлі. На аукціоні 29 березня компанії не грали на пониження.

З переможцем обох торгів, «Дружківським заводом металевих виробів», конкурували ПП «Аконіт-ДС» та ТОВ «Максмед Інтернешнл». Жодна з компаній, як і «ДРЗМВ», не знижувала своїх первинних цінових пропозицій, а заявки двох останніх – збігались до гривні і між собою, і з очікуваною вартістю закупівель.

Того ж дня «Донецька залізниця» замовила «Аконіт-ДС» 19 тонн болтів клемних з гайкою для рейкових скріплень залізничної колії 22х75 – по 49 320 грн/т (загальна ціна партії 937 тис. грн). На згадуваному осінньому тендеру «УЗ» тонну цих болтів замовляли по 44 910 грн, теж на 9% дешевше.

Також «Аконіт-ДС» поставить 24 тонни шайб пружинних двовиткових d=25 мм за ціною 66 180 грн/т, на 9% дорожче осінніх торгів «УЗ».

На цих тендерах конкуренти «Аконіт-ДС», ті ж «Максмед» та «ДРЗМВ», поводили себе точно так само, як сам переможець з «Максмедом» – на закупівлях болтів з виграшем «ДРЗМВ». Спаринг-партнери «Аконіт-ДС» встановили ціни, що відповідали очікуваним і не знижували своїх первинних заявок.

«Аконіт-ДС» є авторизованим дилером російського ПАТ «Северсталь-Метиз», а «Максмед Інтернешнл» пропонував болти «Дружківського заводу металевих виробів», при цьому, на останній закупівлі метизів «УЗ», фірма подавала технічну документацію на болти не лише виробництва «ДРЗМВ», але й «Северсталь-Метизу».

Одноосібною власницею та керівником київського «Максмед Інтернешнл» є Юлія Павліченко. Вона відома як екс-керівник ДП «Укрекоресурси» і заступник директора Департаменту бухгалтерського обліку, фінансового планування та забезпечення діяльності Державного агентства екологічних інвестицій України (у стані припинення).

Основними акціонерами «Дружківського заводу металевих виробів» є члени сім’ї Валерія Малікова, екс-голови податкової міліції Донецької області та заступника голови Державної податкової адміністрації України до 2012 року. Сам Маліков володіє 9,77% акціями заводу, який раніше продавав «Укрзалізниці» свою продукцію на сотні мільйонів через свій торговий дім.

ПП «Аконіт-ДС» зі статутним фондом 100 грн належить Сергію Димнічу. Він же є керівником фірми. Раніше керівником фірми був Олександр Царенок. Як повідомляли «НГ.Львів», прокуратура Києва підозрювала Царенка у заниженні суми ПДВ на 884 тис. грн через незаконне формування податкового кредиту «Аконіт-ДС» за рахунок іншого підприємства «Лайк трест», діяльність якого сьогодні вже припинена. Цю справу закрили через закінчення строків давності.
Завод «Укрзалізниці» замовив у «прокладки» ахметівської сталі ще на 44 мільйони
Події 16 бер, 2018

Завод «Укрзалізниці» замовив у «прокладки»

Філія «Дарницький вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця» 7 березня за результатами...


«Азовмаш» і «приватівці» підняли ціни литва для залізниці на 15%
Події 19 лют, 2018

«Азовмаш» і «приватівці» підняли ціни литва для

Філія «Панютинський вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця» 15-16 січня за результатами...


“Укрзалізниця” зекономила майже 2 млн грн на закупівлі вітчизняних мастил
Події 24 бер, 2017

“Укрзалізниця” зекономила майже 2 млн грн на

Філія “Центр забезпечення виробництва” ПАТ “Українська залізниця” у системі ProZorro провело тендер...


Сергій Дацюк: протести  «жовтих жилетів» – це класичний бунт
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: протести «жовтих жилетів» – це класичний бунт

Демонстранти нездатні здійснити революцію: ні філософську, ні політичну. Вони навіть не зможуть призвести своїми діями до побудови нової архітектури Європи, або нової економічної політики Франції. Вони нічого зробити нездані. І тут не допоможе ні...

13 гру, 2018
Міністерство культури не передавало УПЦ МП козацьку церкву на Дніпропетровщині
Коментарі 0 Комментариев

Міністерство культури не передавало УПЦ МП козацьку церкву на Дніпропетровщині

Ділянка, на якій знаходиться «Біла церква», відповідно до статті 34 Закону України «Про охорону культурної спадщини», належить до земель історико-культурного призначення. Іншими слова, вона не може передаватися ні у користування, ні у приватну...

13 гру, 2018
Юрій Смелянський: Україна має стати ініціаторкою застосування нових санкцій проти Росії
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Смелянський: Україна має стати ініціаторкою застосування нових санкцій проти Росії

Ми не повинні наших європейських партнерів просити обмежувати інтереси свого бізнесу, у той час, коли самі продовжуємо торгівлю та економічні відносини з Росією. Україна має продемонструвати приклад позиційної політики. Тобто, бути самою...

07 гру, 2018